Mūsų patirtis

Šiuo metu atliekame įvairių elektros variklių (asinchroninių, kolektorinių, nuolatinės srovės, pusiau hermetinių šaldymo kompresorių ir t.t.), generatorių bei transformatorių remontą apvaliu ir fasoniniu laidu. Taip pat atliekame autobusų ir krovininių automobilių elektromagnetinių stabdžių (telma), generatorių remontą.

Visiems varikliams, kurių galingumas didesnis nei 30 kW, atliekamas statoriaus jungo galios nuostolių patikrinimas ( bandymas ). Esant dideliems nuostoliams, atliekamas statoriaus jungo remontas. Variklių, transformatorių, magnetinių ričių ir kitų elektros mašinų remontui  naudojami apvijiniai laidai yra aukštos kokybės, H temperatūrinės klasės (180° C ) IEC-317-13. Visos termo-susitraukiančios izoliacinės medžiagos taip pat yra aukštos kokybės ir pagamintos laikantis ISO 9001 sistemos standartų reikalavimų.

Mūsų firma yra viena iš pirmaujančių elektros variklių remonto įmonių Lietuvoje. Klientai pas mus kreipiasi iš visų Lietuvos regionų. Su jais mes ilgai ir sėkmingai bendradarbiaujame. Mes remontuojame elektros įrenginius tokioms įmonėms, kaip AB Kautra, UAB Minituras, UAB Excursus, AB Lelija, Lietuvos ir JAV AB Klaipėdos nafta, Būtingės naftos terminalas, AB Rokiškio sūris, AB Plasta, Kauno elektrinė, AB Kauno energija, UAB Kauno vandenys, AB Kraft Foods Lietuva, VĮ Kauno medicinos universiteto klinikos, Šakių autobusu parkas, UAB Scania Lietuva ir dar daugeliui įvairių transporto bei pramonės šakų įmonių. Taip pat bendradarbiaujame su  įmone iš Norvegijos „Karsten Moholt A/S.

Atliktiems darbams suteikiame garantiją.

Mūsų istorija

  • 1938 m. buvo pradėti gaminti nauji elektros varikliai ir iki 1940m. buvo pagaminta apie 100 vnt. 1940m. įmonė buvo nacionalizuota ir pavadinta “Remontas”. Ji atlikdavo elektros variklių ir kitų elektrinių įrenginių remontą.
  • 1948m. įmonė persikėlė į naujas patalpas A.Stulginskio g.41, Kaune. Persikėlus į naujas patalpas buvo pakeistas įmonės pavadinimas į “Apvija”. Įmonė vėl pradėjo gaminti naujus elektros variklius. Per metus ju buvo pagaminama iki 2000 vnt. Tuo pačiu metu buvo remontuojami kintamos srovės generatoriai ir transformatoriai iki 120 KVA.
  • Įmonėje buvo įrengta elektros laboratorija, kurioje buvo atliekami elektros variklių ir apsaugos priemonių bandymai. Padidėjus remontui skirtų elektros variklių skaičiui, 1960m. buvo nutrauktas naujų elektros variklių gaminimas. Tuomet įmonė tik remontuodavo elektros variklius.
  • 1992 m. įmonės elektros variklių remonto cechą išsinuomavo V.Marmako įmonė. Ji tęsė ankstesnę veiklą šiame ceche. Buvo atliekami ne tik elektros variklių, bet ir kitų elektrinių įrenginių remonto darbai. Vėliau įmonė pradėjo ir prekiauti variniu emaliuotu laidu bei įvairiomis elektroizoliacinėmis medžiagomis.
  • 1995 m. elektros variklių remontas buvo atskirtas nuo prekybos ir įkurtos dvi atskiros įmonės. Nuo tada V.Marmako įmonė užsiima tik prekyba elektros prekėmis. Elektros variklių ir kitų elektrinių įrenginių remontą tęsė naujai įkurta V.Marmako firma”Simanta”.
  • 1998 m. siekiant pagerinti firmos veiklą, ir kad būtume nepriklausomi nuo mums išnuomavusios cechą įmonės veiklos, buvo nupirktas pastatas kuriame vykdoma veikla. 2009 metais įmonė buvo reorganizuota į UAB „Simanta“.

Skambinkite arba rašykite

Adresas

A. Stulginskio g. 41F, Kaunas, LT-48313

Purienų g. 51B, Šiauliai

El. paštas
Telefonas